• https://www.facebook.com/tetaileandasifa
  • https://www.twitter.com/theta_ile_andasifa
  • https://www.instagram.com/theta_ile_andasifa

Hakkımda


İstanbul - Şişli de doğdum.  Lisans Eğitimimi İstanbul'da tamamladım.

Uzun yıllar büyük şirketlerde kurumsal  iletişim departmanlarında ve farklı birimlerde görev aldım. Bu süreçte kurum içi bir çok eğitim programına katılma şansım oldu. Şirket çalışanları için düzenlenen “Eğitimcinin eğitimi” programını tamamladım ve çalıştığım şirket personellerine eğitimler verdim.

Öğrenmeyi o kadar çok seviyordum ki her fırsatta kişisel gelişim üzerine birçok eğitim ve uygulamalara katılıyordum. Ve öğrendiğim yeni teknikleri kendi üzerimde ve çevremde uyguluyordum.

Hayatımın beni zorlayan, bazı sorularıma cevap aradığım bir döneminde Theta  Healing ile tanıştım. Şükürler olsun ki ilk seans sonrasında aradığım cevaplar yavaş yavaş gelmeye başladı. Ve ben toplamda beş seans aldıktan sonra hayatımda köklü değişimler olmaya başladı. Bu değişimler benim hiç hayal bile edemeyeceğim şekilde gelişti.

Yıllarca adım atmaya korktuğum konularda çok büyük dönüşümler yaşadım. En önemlisi de kendimle olan ilişkim değişti, dünyaya, insanlara ve hayata karşı bakış açım yenilendi.  Uzun yıllar devam eden kısır döngülerden ve kronik hastalıklarımdan kurtuldum.

 Hepsinin benimle ilgili olduğunu keşfettim. Bilinçaltımın hayatımdaki etkisini ve değişimin, şifanın anda gerçekleştiğini görünce bu tekniği öğrenmeye karar verdim.  Bana çok iyi gelen bu şifalı tekniği önce kendim öğrenmek istedim.

Uluslararası Think Theta Healing İnstitute of Knowledge ( Think İnstitute)  onaylı uygulayıcı eğitimlerini aldım.

Ve sonrasında o kadar çok sevdim ki öğretmek istedim, tekniğin kurucusu Vianna Stibal'den eğitmenlik eğitimini alarak eğitmen oldum.

Kuantum Düşünce Teknikleri - Bilinçaltı Analizi - Nefes Terapisi – Temel Psikoloji- İlahi Sistem Şifa - Bilinçaltı terapistliği üzerine farklı kurumlarda uluslar arası sertifika programlarını tamamladım.

Yeditepe Üniversitesi onaylı Yaşam Koçluğu eğitimini bitirdim. Derin bilgiye olan merakımdan dolayı halen okumaya, araştırmaya, öğrenmeye devam ediyorum. 

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde online olarak  Theta Healing Eğitimleri vermeye ve Bütünsel Koçluk Seansları yapmaya devam ediyorum. 

Bir yandan da yaşadığım anda şifa deneyimlerinin yer aldığı kitabımı tamamlamaya çalışıyorum…

Şifayı veren Allah’tır, ben bir uygulayıcı olarak buna şahit oluyorum.  

Hem eğitimlerde hem de danışmanlıklarda başlarken üzgün olan yüzlerin biterken gülümsemesi ve her seansta "anda şifa" ya tanık olmak benim için tarif edilmez bir mutluluk:)

Siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz görüşmek üzere ...

Sevgimle…

Esra Gündüz

 

Bireysel danışmanlık ya da eğitim almak için arayın:

0533 925 97 24

Ya da yazın eeegunduz@hotmail.com