• https://www.facebook.com/tetaileandasifa
  • https://www.twitter.com/theta_ile_andasifa
  • https://www.instagram.com/theta_ile_andasifa

Bütünsel Yaşam Koçluğu

Bütünsel Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğunun amacı, danışanın becerilerini, ilgi ve istek alanlarını, yeteneklerini ve değerlerini keşfederek kendini tanımasını ve performansını artırmasını sağlamaktır.

Ve kişinin kendini tanıyarak daha tatmin edici bir hayat sürmesine yardımcı olmaktır.

 

Tıkanmanın olduğu, çıkış yolunun bulunmadığı zamanlarda kişinin sorunlarının üstesinden tek başına gelebilmesi ve zorluklarla baş edebilmesini destekler.

Farklı bakış açıları ile yeni pencereler açılmasında yardımcı olarak, danışanın fırsatlarının, alternatiflerinin ve kaynaklarının farkına varmasını sağlar.

 

Danışanın kendisi için en isabetli seçimleri fark etmesini ve her alanda verimliliğini artırmasını destekler.

Kişilerin hayatlarında değiştirmek istedikleri alanlarda ve hayallerini hedeflerine dönüştürmek istediklerinde, yaşam amaçlarına ulaşmak yolunda kendilerine yol arkadaşlığı yapar.

 

Bütünsel Yaşam Koçluğu Programında;

 

Theta healing ile geçmişten, atalardan ya da kolektif bilinçten gelen eski kayıtları temizleyerek, hedefe giden yoldaki zihinse engellerin kaldırılmasını sağlıyoruz.

Koçluk çalışması ile de;  kişinin bulunduğu yerden hedefine ulaşacağı yer arasında güçlü sorular sorarak içindeki potansiyeli ortaya çıkarmasına yardımcı oluyoruz. Bugün ve yarın için yapılabilecekleri tespit edip harekete geçmesine destek oluyoruz.

Siz de hayatınızda bir şeyleri değiştirmek için kendinizi hazır hissediyorsanız, değişim yolcuğunuzda size arkadaşlık etmek isterim…

Görüşmek üzere…

Sevgimle…

Esra Gündüz