• https://www.facebook.com/tetaileandasifa
  • https://www.twitter.com/theta_ile_andasifa
  • https://www.instagram.com/theta_ile_andasifa

Anasayfa

Birinin bize aynalık yapması demek, bize kabul etmediğimiz ve kimse fark etmesin diye büyük bir gayretle kendimizden bile sakladığımız yönlerimizi göstermesi demektir.
31.05.2020
*Kurana yönelene kuran açık nettir ve anlamak isteyene mucizevi bir şekilde kolaylaştır. *Hep iyiye güzele yöneltir. *Sert mesaji dahi bizim içindir ve hikmet içerir. *Kurana yönele kuran anlık canlı intaraktif olarak iletişim halindedir.
31.05.2020
Otomobillerin bile periyodik bakımlarını ihmal etmezken hayatımızın ana kumanda masası olan beynimize nasıl bakım yapabiliriz? Unutmayın işleyen beyin ışıldar! Beynimizi tıkır tıkır işletecek bazı taktikler şöyle…
17.11.2019
"Bir adam, çok büyük acılar içinde, bir doktora gitmiş 'Size nasıl yardımcı olabilirim' diye sormuş doktor. 'Her yerim acılar içinde doktor bey' demiş adam. 'Ne zaman şurama dokunsam' diye açıklamış parmağıyla kalbinin yakınında bir yere dokunarak, 'acıyor! Ve buraya dokununca' diye eklemiş burnuna dokunurken 'Ayy orası da acıyor! Buraya dokununca' demiş göbeğine dokunarak 'deli gibi acıyor!' Sonra da göz kapağına dokununca 'Ayy' diye inlemiş tekrardan. Bunun üzerine doktor adamı baştan aşağıya muayeneden geçirmiş. Sonunda 'Bayım' demiş. 'Bana gösterdiğiniz yerlerde hasta olan hiçbir şey bulamadım. Sorun şu ki, siz parmağınızı kırmışsınız!'
06.11.2019
Hiçbir şey birden bire olmaz. Önceden olacakların işaretleri vardır ama görmek istemeyiz. Konduramayız. Kabul etmek istemeyiz. Aslında kimsenin karşına tesadüfen ya da yanlışlıkla gelmediği fark eder insan. Hayat yolculuğunda karşımıza çıkan herkes ilahi bir plan dahilinde bize gelir. ile Neden başlayan sorular sorduğumuzda cevap bulamayız. Rabbül alemin sisteminde olan her şeyin bir hikmeti var ve büyük plan gereği yaşananların nedenini sınırlı zihinle algılamak mümkün değil. Rabbimiz bu konuyla ilgili Furkan suresi 20. ayette şöyle diyor; “Ey insanlar! Sabreder misiniz diye sizi birbirinizle sınarız. Rabbin her şeyi görür.”
22.10.2019
Eğer kendini başkalarıyla kıyaslar durursan, ya mutsuz olursun, ya da kendini beğenmiş olursun. Çünkü her zaman senden daha iyi ya da daha kötü birileri olacaktır! (Şeyh Edebali) Seansa başlarken kendinizden bahseder misiniz? Diye soruyorum. Bütünsel koçluk programında kişinin kendiyle ilgili gerçekliğini konuşarak birlikte ilk adımlarımızı atıyoruz. Kişinin kendini dışarıdan nasıl gördüğü, hayatını nasıl yorumladığı, kendine dair inançlarını öğrenerek yolculuğumuza başlıyoruz. İlk seanslar bu yüzden benim için çok önemlidir. Her kelimeyi, her cümleyi merakla dinlerim.
18.10.2019
Biz Bütünsel koçluk yolculuğunda Nlp- Nefes Koçluğu ve Theta healing bilinçaltı şifa tekniklerinden de faydalanıyoruz.  Theta healing ile geçmişten, atalardan ya da kolektif bilinçten gelen eski kayıtları temizleyerek, hedefe giden yoldaki zihinse engellerin kaldırılmasını sağlıyoruz. Koçluk çalışması ile de;  kişinin bulunduğu yerden hedefine ulaşacağı yer arasında güçlü sorular sorarak içindeki potansiyeli ortaya çıkarmasına yardımcı oluyoruz. Bugün ve yarın için yapılabilecekleri tespit edip harekete geçmesine destek oluyoruz Yaşam Koçluğu denince genel olarak kişiyi yönlendirme, akıl verme, çözüm sunma olarak algılanıyor. Yaşam Koçları kişinin kendi cevaplarını bulmasının önemine inanarak güçlü sorular sorar. Aslında bir koçun yapmış olduğu en önemli şey soru sormaktır. Kişinin var olan problemine dair daha önce kendine sormadığı soruları sorarak çözüme ulaşmayı hedefler.
02.10.2019
Kendinizle ilgili düşüncelerin ne kadarı size ait? İçinizde konuşan, sizi beğenmeyen, yetersiz ya da eksik olduğunuzu fısıldayan ses kimin? Anneniz, babanız, halanız, teyzeniz, öğretmeniniz mi? Burada amacımız birilerini suçlamak, eleştirmek ve yargılamak değil. Amacımız; olan biteni doğru okuyarak, hayatımızı iyileştirmek adına doğru adımlar atmak
24.09.2019
 3