• https://www.facebook.com/tetaileandasifa
  • https://www.twitter.com/theta_ile_andasifa
  • https://www.instagram.com/theta_ile_andasifa

Anasayfa

Beynimizi Boş Oturtmak Yerine Yapacağımız 20 Egzersizle Kuvvetlendirebiliriz Beyni yormak kadar dinlendirmek de önemlidir. Beyninizi kuvvetlendirmek ve daha iyi çalışmasını sağlamak istiyorsanız bu 20 beyin egzersizine dikkat etmek ileride çok işinize yarayabilir.
15.09.2019
Birinin ismini dilinizin ucuna geliyor da hatırlayamıyor musunuz? Ya da mutfağa gidip ne yapmaya gittiğinizi unuttuğunuz oluyor mu? Sık sık yaşla birlikte hafızanın ve sebep sonuç ilişkisi kurma, tepki verme gibi diğer zihinsel fonksiyonların zayıfladığını duyarız. Ama hâlâ umut var. Çünkü beyin bazı yöntemlerle yeniden yapılandırılabiliyor. Beyninizi güçlendirmek istiyorsanız işte bazı tavsiyeler:
10.09.2019
Theta Healing çok güçlü bir meditasyon ve dua tekniğidir. Bu meditasyonla, kainattaki yaşam enerjisini kullanarak bize hizmet etmeyen ancak döngü gibi sürekli tekrarlayan inançlarımızı çok hızlı bir şekilde değiştirip  dönüştürmeye yarayan mucizevi bir yöntemdir. İnsan ruh, beden ve zihin üçlüsü ile hayatına devam eden en üstün canlı türüdür. Dolayısıyla bu üçlü bir arada çalışır. Hayatımızdaki tüm sıkıntıların kaynağını zihinsel negatif inançlarımızdan - duygularımız ve düşüncelerimizden- kaynaklıdır
08.09.2019
"Eğer başınıza bir bela gelirse, (bilin ki,) benzer bir belaya (başka) insanlar da uğramıştır; zira böyle (iyi ve kötü) günleri insanlara sırayla paylaştırırız..." ayetin içinde geçen ders ruha şifa veriyor...
06.09.2019
Her zaman en kötüsünü düşünen, kötüye odaklanan insanların kötü bir sonuçla karşılaşması olasıdır. Bu kişiler farkında olmadan hayatlarına kötüyü çağırırlar.
01.09.2019
 4