• https://www.facebook.com/tetaileandasifa
  • https://www.twitter.com/theta_ile_andasifa
  • https://www.instagram.com/theta_ile_andasifa

Anasayfa

Kendine yatırım yapmak, bu hayatta yapacağın en iyi yatırımdır. Robin Sharma Bu söze kalpten katılıyorum çünkü bu yatırımı kimse biz izin vermezsek bizden alamaz! Bir yolu bilmek ve o yoldan yürümek farklı şeyler. Günümüzde bilgiye ulaşmak kolay ama kendine uygun, doğru bilgiyi ayırıp hayatında uygulama kısmında işler zorlaşıyor.
28.05.2022
Theta Healing tekniğini öğrenmek ister misin? Doğuştan sahip olduğun yeteneklerini aktif hale getirmeyi, kendi hayatında, ailende, sevdiklerinde, çevrende şifaya tanık olmayı öğrenmek ister misin?
29.04.2021
Theta Healing İleri DNA Semineri, bilgiyi genişleterek etrafımızdaki Yedi Varoluş Seviyesini derinlemesine anlamak için ayrıntılı bilgi verir. Bu seminerde öğrenciler, kendilerini geride tutan eski kızgınlıklar, yeminler, kırgınlıklar, pişmanlıklar ve sözleri temizlemeyi öğrenir.
03.04.2021
Theta healing, meditasyon yolu ile fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak şifa veren yönlendirilmiş dua tekniğidir. Theta healing tekniğinde ruh, beden zihin üç boyutlu çalışma yapılmaktadır.
02.04.2021
Kendi hayatımda ve danışanlarımda üç yıldır bir çok değişime, dönüşüme şahit olduğum theta healing şifa tekniğinin eğitmenlik programını tamamlayarak, öğretmeyi seçtim. İstanbul'da benden yüz yüze eğitim almak isteyen ruh arkadaşlarımı bu özel seminere davet ediyorum.
10.03.2021
Bir derviş, Şeyh Harakânî hazretlerinin şöhretini duydu. Ziyaret edip duasını almak için, Talkan şehrinden yola çıktı. O büyük zatı görmek için ovaları, dağları aştı. Günler geceler boyu yürüdü. Şeyhin bulunduğu şehre vardı. Evini sorup öğrendi. Edep ve saygıyla gidip evin kapısın çaldı. Şeyhin karısı kapıdan başını çıkardı. ”Ne istiyorsun?” dedi.
12.01.2021
Bir gün, atına binmiş gitmekte olan bir bey, uyumakta olan adamın ağzından içeri yılanın girdiğini gördü. Yetişip müdahale etmek istediyse de başarılı olamadı. Yılan uyuyan adamın ağzından içeri kaçtı. Akıllı biri olan bey, uyuyan adama birkaç topuz darbesi vurdu. Adamı yakınlarda bulunan elma ağaçlarının altına kadar kovaladı.
17.12.2020
Kıtlık Bilinci; Dünyada, kainatta her şeyin kısıtlı, sınırlı ve herkese yetmeyeceğine, yokluk çekip aç kalacağına dair inanç kalıplarını taşır. Bolluk Bilinci; “Dünyada, kainatta hepimize yetecek her şey mevcuttur. Dünyanın ve evrenin olanakları sonsuz ve sınırsızdır ve kişi her şeyin kendisine ve herkese yetecek kadar ve bol bol olacağına dair inançlar taşır. Bollukta da ve kıtlıkta da esas olan kişinin bakış açısı ve inançlarıdır. Ve bunlar değişince kişinin hayatı da değişir.
26.10.2020
 2